Opinie o nas

Żeglarz Robert

Bardzo polecam szkołę żeglarstwa Magellan. Przede wszystkim nie patrzą na zegarek i nie mówią „dziękujemy Państwu czas minął i wracamy do portu” Jest wręcz przeciwnie. Pływa i szkoli się znacznie dłużej niż jest to przewidziane.
Oczywiście miła oraz przyjazna atmosfera i przede wszystkim spokojna. Ja jako bonus od firmy dostałem(gratis) na jeden dzień omegę przed egzaminami aby się podszkolić.
Naprawdę warto…

inner_shadow

Marcin Kośmider

Nie miałem zielonego pojęcia o pływaniu poza basenem;) Obawy odnośnie tego czy sobie poradzę zostały rozwiane przez dwóch przesympatycznych młodych ludzi już pierwszego dnia. Fantastycznie spędzony czas na kursie. Niesamowita frajda z posiadania umiejętności pozwalających na samodzielne kontrolowanie dużego jachtu. Co najważniejsze egzamin zaliczony za pierwszym razem. Z tego co się orientuję to sporo osób poleca chłopaków ze względu na nieszablonowe podejście do kursantów.
Szczerze polecam.

inner_shadow

Jacek

Jestem bardzo zadowolony, profesionalne podejscie mila obsługa ,piekna łodz jednym słowem bardzo polecam.

inner_shadow

Grzegorz lat 41

Kurs dla tych, którzy chcą się porządnie czegoś nauczyć. Instruktor wymagający ale z poczuciem humoru.
Dla mnie jeden z lepszych kursów w życiu – polecam.

inner_shadow

Andrzej D. z ekipą

Polecam szkolenia indywidualne w Magellanie. Ja robiłem kurs żeglarza razem z grupą 3 moich kolegów z pracy. Razem z instruktorem ustaliliśmy takie terminy szkolenia żeby każdemu pasowało. To się nazywa indywidualne podejście. Dobrze przygotowane jachty: czyste, zadbanne, bezpieczne. I super lokalizacja w porcie Nieporęt (dobry dojazd). Ogólnie dobrze przygotowany kurs, teoria i praktyka. Fajna przyjazna atmosfera.
I wszyscy zdaliśmy egzamin.
Dzięki!

inner_shadow

Marta Malinowska

Rekomenduję szkołę Magellan bo to firma której zależy na każdym kursancie. Profesjonalnie podchodzą do tematu. Mają własne wykłady teoretyczne w formie prezentacji, dzięki którym łatwo załapać o co chodzi np. w teori żeglowania. Uczą praktycznych manewrów jachtem, które przydały mi się podczas pierwszego samodzielnego czarteru na Mazurach. Pozdrowienia i duże podziękowania dla instrukrorów Michała i Pawła 🙂

inner_shadow

Darek z rodzina

We wrześniu 2011 wykupiłem w firmie Magellan całodzienny rejs żaglówką kabinową po zalewie zegrzyńskim.
Zabrałem żonę, dzieci i popłynęliśmy z Nieporętu do Serocka. Łódka solidna, stateczna i dobrze wyposażona, miły sternik, ładny akwen i porządny port. Polecam szczególnie poza sezonem. Fajny odpoczynek na weekend połączony z nauką żeglowania.
Pozdrawiam

inner_shadow

Łukasz Postek

Witam, chciałem wszystkim gorąco polecić szkołę żeglarstwa MAGELLAN której pilnym uczniem byłem w zeszłym roku. Choć szkolenia i nauka nie zawsze kojarzą się z przyjemnym doświadczeniem ,czas spędzony przeze mnie nad Zegrzem muszę zaliczyć do naprawdę udanych i ekscytujących. Cały kurs odbył się w świetnej atmosferze gdzie nauka była prawdziwą przyjemnością, Michał i Paweł z którymi pływaliśmy to prawdziwi fachowcy z fajnym podejściem do kursantów. Jezeli chcecie uczyć sie od prawdziwych pasjonatów ta szkoła jest własnie dla Was.
Ps. Pierwszy rejs Mazurskimi szlakami mam już za sobą, nie zapomniane przeżycie, nie czekajcie, przeżyjcie to sami!!

inner_shadow

Andżelika

Gorąco polecam szkołę Magellan dla każdego, kto chciałby nauczyć się podstaw żeglarstwa.
Zajęcia teoretyczne i praktyczne prowadzone są rzetelnie przez dwóch przesympatycznych instruktorów.
Chłopaki mają dużą wiedzę i potrafią ją przekazać bez zbędnego nadymania i sztywnych zajęć.
Zajęcia teoretyczne prowadzone są w komfortowych warunkach, w oparciu o fajnie przygotowane prezentacje.
Dodatkowo uczestnicy dostają wszystkie potrzebne materiały szkoleniowe. Zajęcia praktyczne odbywają się na dobrym sprzęcie z instruktorami uzbrojonymi nie tylko w kapoki, ale także w poczucie humoru oraz stalowe nerwy 😉 Wszystko razem sprawia, że kurs w szkole Magellan to fajna przygoda, dobra zabawa, miło spędzony czas w świetnym towarzystwie, którego konsekwencją jest otrzymanie patentu żeglarza.

inner_shadow

Daniel

Szkoła godna polecenia, kurs prowadzony przez instruktorów z odpowiednią wiedza praktyczną i teoretyczną.
Zajęcia prowadzone w sposób jasny i przyjazny nawet dla osób dopiero rozpoczynających przygodę z żeglarstwem, z naciskiem na praktyczną naukę pływania. Sprzęt do nauki w dobrym stanie (3 łódki do wyboru), wśród nich fantastyczna łódka Sailhorse, która daje dużą frajdę z pływania.

inner_shadow

Krzysztof

Weekendowy kurs w Magellanie to idealne rozwiązanie dla zabieganych. Można znakomicie odpocząć od problemów tygodnia, a także w miły sposób spędzić czas w fajnym towarzystwie. Olbrzymim atutem Chłopaków z Magellana jest skromność i kultura osobista. Ci, którzy obawiają się natrafić na nadętych “wilków morskich”, co to pod niejedną szerokością geograficzna żagle moczyli, mogą być spokojni. Kolejnym plusem są łódki – trzy różne modele: Tango, Omega i Sailhorse. Zwłaszcza ten ostatni to super sprawa dla wszystkich, którzy lubią poczuć wiatr we włosach. Bardzo czuły na ster i jednocześnie niezwykle zwinny. Początkowe obawy szybko ustępują poczuciu przedniej zabawy, jaką ta łódka oferuje, gdy już się ją trochę pozna. Generalnie, dzięki pływaniu na trzech łódkach, czuje się różnicę w prowadzeniu lekkiej łupinki i ciężkiej kabinówki. A do tego dobre przygotowanie do egzaminu, na którym nie wiadomo, na jakiego egzaminatora się natrafi.
Podsumowując – kursy i szkoła godne polecenia. Dlatego z czystym – i używanym – sumieniem polecam.

inner_shadow

Mirosław Kowalczyk

Rozpoczynając kurs byłem pełen obaw czy po latach schnięcia na lądzie uda mi się wykrzesać coś więcej niż entuzjazm. Panowie z „Magellana” pomogli mi uwierzyć w siebie i pokazali że każdy może spełnić marzenia o magii wiatru i wody. Ogromne zapasy cierpliwości, doskonałe umiejętności nauczania i doskonały dostosowany do potrzeb sprzęt szkoleniowy. Dzięki ich szkoleniu jestem nie tylko posiadaczem patentu, ale rozbudziłem w sobie chęci na dalszy rozwój żeglarski.
Gorąco polecam Szkołę MAGELLAN w Nieporęcie. Można zyskać umiejętności żeglarskie i poznać ciekawych ludzi.

inner_shadow

Rafał Ciesielski

Uczestniczyłem w szkoleniu JSM na Gran Canaria. Świetna atmosfera. Świetna pogoda. Świetne krajobrazy. Instruktor z ogromną cierpliwością tłumaczył wszystkie manewry i pomagał w „trudnych chwilach” 🙂. Nie zabrakło też czasu na krótki relaks. Ćwiczenia z kotwicą połączone były z możliwością kąpieli w oceanie. Polecam wszystkim.

 

inner_shadow

Asia Giza-Gołaszewska

Bałam się pływać a przestałam, nie umiałam pływać a się nauczyłam (przynajmniej tak uznał egzaminator;)) Polecam #sailingschool ma świetnych instruktorów, którzy przekazują dobrze wiedzę, ale też doświadczenie. Dzięki instruktrom Uli, Przemkowi i Kubie chcę pływać jeszcze więcej:)

 

inner_shadow

Przemek Sułkowski

Gorąco polecam szkolenie na JSM na Gran Canarii – dużo słońca, dobrze wieje, bardzo dobra organizacja, skupienie na praktyce, znakomicie przygotowane materiały. No i oczywiście nieocenione pokłady cierpliwości u Michała!

 

inner_shadow

Dorota Szarek

Dziękuje za rewelacyjne szkolenie i wiele niezapomnianych wrażeń!!!! Te chwile pozostaną na długo w pamięci!!!
Pozdrawiam !!!

 

inner_shadow

Maciej Sałata

Świetne przygotowanie teoretyczne i praktyczne do egzaminu na patent Jachtowy Sternik Morski, z dużym naciskiem na ćwiczenia i przekazanie tipsów bardzo przydatnych do dalszego, samodzielnego żeglowania. A na dodatek świetna atmosfera tworzona przez zespół Magellana – serdecznie polecam!

inner_shadow

Jacek EM

Świetna szkoła!!! Michał potrafi zbudować świetną atmosferę na jachcie między ludźmi, którzy się nie znali wcześniej… Potrafi w skuteczny sposób w przeciągu kilku dni przekazać olbrzymią wiedzę zarówna praktyczną na morzu, jak i teoretyczną w sali wykładowej! Dzięki kursowi JSM u Michała zrobiłem milowy krok w kierunku pasji żeglowania! Polecam każdej osobie zainteresowanej żeglarstwem!